Forum - użytkownicy online:
4 Gości

 
12
Dodaj odpowiedź

admin

offline
gimnazjalista(T)

postów 41

admin

4 RAJD WRC PLESZEW

post# 3136 napisano: 6 lat temu

 

Styl, oryginalność, widowiskowość, energia i kontrowersja. To tylko część atutów charakteryzujących pasjonatów z WRC-Pleszew. Dzięki przychylnym opiniom zawodników, sponsorów oraz kibiców z całej Polski nasze eventy zyskały miano najlepiej zorganizowanego rajdu amatorskiego, a miasto Pleszew zdaniem dziennikarzy okrzyknięto nową rajdową stolicą Wielkopolski.
Przez ponad cztery lata działalności mieliśmy zaszczyt gościć wiele znakomitych gwiazd ze świata motorsportu, a relacje telewizyjne z naszych imprez obejrzało blisko 10 milionów widzów. Wychodząc naprzeciw nowym oczekiwaniom naszych kibiców i popularności rajdów terenowych cross-country zdecydowaliśmy się na bezprecedensowy pomysł rozszerzenia naszej oferty programowej poprzez połączenie obu rajdów jednocześnie.
W dniach 1-2 września tego roku podczas 4 Rajdu WRC Pleszew zgromadzeni goście będą mieli okazję zobaczyć rywalizację nie tylko zawodników ligi KJS, ale również aut terenowych startujących na co dzień m.in. w rajdzie Dakar. Kolejny raz na trasach naszego rajdu ujrzycie auto klasy WRC, tym razem będzie to jedyny w Polsce model VW Polo WRC za kierownicą którego zasiądzie Paweł Dytko.
Miłośnicy kobiet będą mieli przyjemność podziwiać najpiękniejsze Wielkopolanki w ekstrawaganckim pokazie stylem nawiązującym do paryskiego klubu Moulin Rouge. “WRC Fashion Stage” to świat can can-a, burleski, kabaretu i pięknych stylizacji.
To tylko część atrakcji jakie przygotowaliśmy dla Was w ostatni weekend wakacji. Więcej szczegółów będziemy zdradzać na bieżąco na naszym portalu.

Kolejny raz dzięki uprzejmości firmy Ledboard mamy okazję zaprezentować nasz spot reklamowy szerszej widowni poprzez prezentację na 30-tu nośnikach w całej Polsce. Serdecznie dziękujemy za przychylność i gwarantujemy, że będziemy kolejny raz dbali aby odnieść wspólny sukces.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców niezależnie od wieku do odwiedzenia Pleszewa.
Sponsorami imprezy są UMiG Pleszew, Platinum Orlen Oil, Auto Centrum Lis, VW Ignaszak, Wielkopolska Skok, Ledboard, Antczak – Developer, Dr. Marcus, Insekt2, Delta.

Do zobaczenia
Michał Kulesza
WRC PLESZEW


4 RAJD WRC PLESZEW

test sygnatury my frojnd

ppilas

offline
Belfer(TR)

postów 651

ppilas

4 RAJD WRC PLESZEW

post# 3138 napisano: 6 lat temu

 

Dla osób chętnych do wyświetlania spotu poniżej link do ściągnięcia. Użytkownicy BC mają wprowadzonego neutrala.
http://www.wrc-pleszew.eu/ftp/4-Rajd-WRC-Pleszew-Spot-telebim.mp4.zip

wszystko co nas otacza ma sens, tylko jeszcze nie wiemy jaki - choć z dnia na dzień....

ppilas

offline
Belfer(TR)

postów 651

ppilas

4 RAJD WRC PLESZEW

post# 3158 napisano: 6 lat temu

 

Już po raz czwarty grupa WRC PPL zorganizowała w swoim mieście prawdziwe rajdowe święto. 4 Rajd WRC Pleszew zaskoczył rozmachem. Podczas dwudniowych zmagań publiczność miała możliwość zetknięcia się zarówno z rajdami płaskimi, jak i terenowymi - ta druga kategoria była dla organizatorów nie lada wyzwaniem - pierwszy raz organizowaliśmy rajd cross-country. Z sukcesem! I tak, rajd pleszewski stał się fenomenem na skalę ogólnopolską - w jeden weekend udało się zorganizować dwie zupełnie różne dyscypliny motorsportowe.

Jako wielki sukces organizatorów uznać można z pewnością frekwencję na imprezie. Przez pleszewski rynek, będący centrum motorowej uczty przewinęło się kilkanaście tysięcy widzów. Spora grupa towarzyszyła zawodnikom na trasie odcinków specjalnych. Dla części z nich Rajd WRC Pleszew jest motorem napędowym do zainteresowania się tą widowiskową dyscypliną sportu - co wpisuje się w misję naszej grupy - chęć promowania rajdów samochodowych. Organizatorzy w podziękowaniu za liczną obecność, przygotowali dla kibiców mnóstwo atrakcji. Była możliwość przejechania 400-konnym Polo Proto zbudowanym przez Dytko Sport, oraz okazja spotkania plejady gwiazd nie tylko związanych z motorsportem (pojawili się m.in. Maciej Wisławski, Rafał Marton pilot Adama Małysza, Martin Kaczmarski, Miroslav Zapletal, Sylwia Bogacka mistrzyni olimpijska z Londynu, Paweł Dytko, Tomasz Płaczek, Paweł Oleszczak, Hanna Sobota oraz wielu innych wspaniałych gości). Podziwiać można było między innymi Hummera znającego piaski Dakaru.

Atrakcjami, które zgromadziły najliczniejszą chyba publiczność były Motorsport Show, które odbyło się na odcinku ulicznym w centrum miasta oraz przygotowane przez Martę Kulesza Fashion Stage z udziałem pięknie wystylizowanych dziewczyn, w oprawie rodem z paryskiego Moulin Rouge. Widzowie żywo reagowali na pokazy driftu, stuntu czy hot wheels. Emocje sięgały zenitu. Dla miłośników cięższego brzmienia przygotowano koncert zespołu 4 Szmery - najlepszego w Polsce coverbandu AC/DC. Zwycięzcami klasyfikacji generalnej rajdu KJS została załoga Waldemar i Małgorzata Balcerek, natomiast rajdu Cross Country Sławomir i Kamil Kowalscy.

Jest nam niezwykle miło, że w naszym rajdowym święci chętnie uczestniczyły media ogólnopolskie i branżowe. W weekend 1-2 września o pleszewskim rajdzie można było usłyszeć i przeczytać niemalże wszędzie. Jesteśmy przekonani, że przyszłoroczny, jubileuszowy rajd będzie równie udanym przedsięwzięciem. Już dziś gorąco zapraszamy.

Cieszymy się, że dzięki pomocy prezesa platformy Ledboard.pl i wsparciu naszej firmy pasjonaci z WRC Pleszew mogą realizować wcześniej założony cel, popularyzacji motorsportu w Polsce.

ppilas

offline
Belfer(TR)

postów 651

ppilas

4 RAJD WRC PLESZEW

post# 3160 napisano: 6 lat temu

 

Oto kilka fotek z imprezy.

  • 4.jpg (463.8 KB, 1 downloads) 6 lat old

ppilas

offline
Belfer(TR)

postów 651

ppilas

4 RAJD WRC PLESZEW

post# 3161 napisano: 6 lat temu

 

.

  • 5.jpg (494.4 KB, 0 downloads) 6 lat old
 

Musisz się zalogować, aby móc pisać.

© Copyright 2014 – Telebimy reklamowe i Ekrany led w Polsce - Ledboard.pl.