Forum - użytkownicy online:
4 Gości

 
12
Dodaj odpowiedź

Wojtek

offline
przedszkolak(TR)

postów 5

User has not uploaded an avatar

Największy zlot VW Garbusa w Polsce

post# 3082 napisano: 6 lat temu

 

Witam wszystkich. Mam wielką prośbę jeżeli ktoś ma odrobinkę wolnego czasu antenowego albo chce jakiegoś dodatkowego zapychacza pętli to poniżej jest link przedstawiający największy zlot Garbusów w Polsce w pod krakowskim Kryspinowie (w zeszłym roku było ponad 450 samochodów z całej europy). Oni nigdy nie zarabiali na tym zlocie zawsze musieli dokładać z własnej kieszeni. Ale organizatorzy kochają te autka tak samo jak ja i tu właśnie ta prośba. Im więcej wy to pokarzecie tym większa podkładka dla sponsorów może dadzą więcej $. Jeżeli ktoś z was wyświetli ten spot bardzo proszę o napisanie mi na maila telebim@led-zakopane.pl gdzie świeci i ile raz się wyświetli (mile widziana fotka ale jak nie będzie też będzie ok). U mnie już świeci nie biorę od nich ani grosza i też was proszę o taką pomoc. P.S. Spot dość ciekawie wygląda.

http://www.youtube.com/watch?v=FBegoKi8j3s&feature=player_embedded

http://chomikuj.pl/lopezzz18

admin

offline
gimnazjalista(T)

postów 41

admin

Największy zlot VW Garbusa w Polsce

post# 3080 napisano: 6 lat temu

 

XII Europejski Zlot VW Garbusa „GARBOJAMA 2012” 5 – 8 lipca 2012 roku

Miło nam poinformować, iż w dniach od 5 do 8 lipca 2012 roku na terenie Ośrodka „Nad Zalewem” w Kryspinowie (Budzyniu) koło Krakowa odbędzie się XII Europejski Zlot VW Gabusa „Garbojama 2012”.

Zlot z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestników. Od kilku lat przyjeżdżają do nas goście z Holandii, Finlandii, Szwecji, Węgier, Czech, Słowacji, Słowenii, Niemiec, Rumunii, Rosji, Estonii, Litwy, Łotwy, Ukrainy i Białorusi. Dla uczestników zlotu jest to okazja do zaprezentowania swoich „wypieszczonych” aut, a dla organizatorów, dołożenie starań, by pokazać uroki Krakowa i okolic oraz umilić czas zabawą. Podobnie jak w latach ubiegłych zlot rozpoczyna się w czwartek. W piątek planowane są trzy wycieczki wraz ze zwiedzaniem: do kopalni Soli w Wieliczce, do jaskini Ciemnej w Ojcowie i Zamku
w Pieskowej Skale oraz dla chętnych zwiedzanie meleksami Starego Miasta wraz
z podziemiami Rynku w Krakowie. Po powrocie rozpoczną się pierwsze konkurencje zlotowe – gaszenie pożaru – konkurencja dla Kobiet i „jaka to usterka” oraz kalambury. W sobotę między godz. 10.00 a 10.30 ulicami Krakowa samochody przejadą w paradzie na parking przy CORT pod Wawelem, gdzie planowany jest dwugodzinny postój. Będzie można podziwiać najładniejsze Garbusy, Buliki, Ogórki, Karmany i Buggy. Publiczność będzie mogła wybrać najładniejszego Volkswagena. Koło godziny 14-tej uczestnicy wrócą na teren Zalewu, gdzie zorganizowano dla nich liczne atrakcje.

Odbędą się konkursy dla dorosłych
i dzieci, m.in. przeciąganie liny w wodzie, test wiedzy o Garbusach, struganie „ogóra”
z ogórka, tabaczany Football, zmaluj Snuffiego, a dla dzieci konkursy rysunkowe, oraz zabawy zręcznościowe. W piątkowy i sobotni wieczór odbędą się koncerty zespołów Szkoła Rocka, The Zajebeastie Boyz (Alex Carlin, Anur Atma i Jacek Głowacki) oraz Alergen. Jak co roku będą dodatkowe atrakcje: wybór w różych kategoriach WV zlotu, aukcja charytatywna, powitanie zagranicznych Gości oraz wybór Miss i Mistera i pokazy specjalne. Od kilku lat jest to największa impreza w Polsce. W zeszłym roku przyjechało ponad 400 starych Volkswagenów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.garbojama.pl

Organizatorzy:

„Garbata Stokrotka” e-mail stokrotka@garbatastokrotka.pl


Największy zlot VW Garbusa w Polsce

test sygnatury my frojnd

ppilas

offline
Belfer(TR)

postów 651

ppilas

Największy zlot VW Garbusa w Polsce

post# 3081 napisano: 6 lat temu

 

Polecam wszystkim zapaleńcom odwiedziny i wsparcie imprezy. Użytkownicy BC otrzymają kontent neutralny z tego zlutu, każdy, kto dodatkowo zechce wesprzec zlot proszę o maile, wyślemy odpowiednią proporcje

wszystko co nas otacza ma sens, tylko jeszcze nie wiemy jaki - choć z dnia na dzień....

ppilas

offline
Belfer(TR)

postów 651

ppilas

Największy zlot VW Garbusa w Polsce

post# 3085 napisano: 6 lat temu

 

 

Musisz się zalogować, aby móc pisać.

© Copyright 2014 – Telebimy reklamowe i Ekrany led w Polsce - Ledboard.pl.