Forum - użytkownicy online:
Google Bot,3 Gości

124
Dodaj odpowiedź

fiedler1

przedszkolak(TR)

postów 1

User has not uploaded an avatar

Nowy w branży , warto kupować telebim jeszcze ? ile kosztuje serwis ?

post# 3621 napisano: 8 miesiący temu

Witam jestem ze Swarzędza miejscowość obok Poznania. Od paru tyg zastanawiam się nad zakupem telebimu p20 jezeli dobrze pamiętam model. Uzywany 15 m2 za ok 10 tys. czy to dobra cena ? Mam parę pytań do bardziej doświadczonych. Ile taki telebim z 2 metrowym stelażem może ważyć ? pytam ponieważ chciałbym go umieścic na dachu duzego garażu a nie chciałbym oglądać go lezącego gdzieś obok garaży lub w garażu garaż jest solidny ale róznie bywa. Jest jakaś instytucja lub firma, która może mi sprawdzić czy taki budynek dach w ogole sie nadaje na to aby tam umieścić telebim ? Drugie pytanie jakie sa realne rachunki za prąd miesiecznie ? Trzecie jak wyglada z awaryjnościa takich telebimów i koszt ich ewentualnego serwisu ? jest coś co musimy robić obowiązkowo co roku ? jak np. wymiana oleju w samochodzie Telebim ma wgrany swoj program operacyjny na stale czy można go zmienić ? Operowanie takim telebimem jest trudne ? wrzucanie reklam plus ustawienia długości puszczania slajdu i jego częstotliwość puszczania ? Są jakieś firmy w Poz , które sie czymś takim zajmuja ? jeżeli tak to ile kosztuje taka usługa? Moje pytania może i są śmieszne ale jestem totalnie zielony... Z gory dziekuje za odp. na moje pytania

ppilas

Belfer(TR)

postów 651

ppilas

Nowy w branży , warto kupować telebim jeszcze ? ile kosztuje serwis ?

post# 3626 napisano: 6 miesiący temu

Witaj!
Cena bardzo dobra, ale masz sporo barier do pokonania. Sam nośnik potrzebuje zgłoszenia aby Ci go szybko nie kazali zdjąć. Konstrukcje wykona Ci każdy ślusarz. Oprogramowanie możesz wynająć od Nas, wówczas każda zmiana będzie trwała chwilę, świadczymy również usługę zarządzania nośnikiem, wówczas wysyłasz e-mail z załacznikiem oraz info od kiedy do kiedy z jaką częstotliwością ma się wyświetlać i z głowy. Możesz również dać e-mail swoim klientom i oni wysyłają, wówczas tak naprawdę wogóle nic nie musisz robić jedynie wystawiasz fv. Są oczywiście darmowe np. Led Studio, ale zazwyczaj przy tym rozwiązaniu pozostają nośniki , gdzie w kółko kręcą się te same reklamy. Swarzędz wydaje się być dobrą lokalizacją, więc raczej popyt powinien być jak nie będziesz szalał z cenami.
Jak coś to dzwoń
501506436
Paweł

wszystko co nas otacza ma sens, tylko jeszcze nie wiemy jaki - choć z dnia na dzień....

Musisz się zalogować, aby móc pisać.

© Copyright 2014 – Telebimy reklamowe i Ekrany led w Polsce - Ledboard.pl.