Forum - użytkownicy online:
Yahoo,6 Gości

12
Dodaj odpowiedź

admin

gimnazjalista(T)

postów 41

admin

Pogoda na telebim

post# 2989 napisano: 5 lat temu

Specjalnie dla użytkowników systemu BoardConnect, wprowadzamy to na co wszyscy czekali od dawna – neutralny kontent informacyjny “Pogoda”. Oprogramowany swf wyświetlany na stronie www, aktualizuje się bez naszego udziału i dynamicznie zmienia zawartość w zależności od najnowszych danych pogodowych. Oprócz danych pogodowych emitowane są najnowsze informacje, podawana jest aktualna data, godzina, imieniny. Szata graficzna została tak dobrana aby wyświetlała się na wszystkich telebimach w sposób czytelny nie obciążający w znaczny sposób łącza energetycznego. Nawet przy bardzo przyciemnionych ekranach czytelność nie powinna być zakłócona.

Pomyślmy w jaki sposób uatrakcyjnimy nasze nośniki:

Chcesz wiedzieć co Cię dzisiaj czeka? -spójrz na telebim

Nie wiesz w co się ubrać? -spójrz na telebim

Nie wiesz czyje dzisiaj imieniny i komu złożyć życzenia lub zastanawiasz się u kogo wylądujesz na imprezie? -spójrz na telebim

Podświadome działanie przyzwyczai nie tylko odbiorców reklamy, ale również reklamodawców do automatycznego oglądania treści na nośnikach w oczekiwaniu na informacje. To jak sądze może wpływać na jego zachowanie dotyczące wyboru mediów do planowanych kampanii.

Zapraszam zatem do zgłoszeń. Dla każdego nośnika wygenerujemy odpowiedniego swfa, aby wyświetlał się w odpowiedniej proporcji.

Osoby zainteresowane oprogramowaniem do zarządzania telebimem “BC”, również proszone są o kontakt.

Pogoda na telebim

test sygnatury my frojnd

adhome

licealista(TR)

postów 82

adhome

Pogoda na telebim

post# 2995 napisano: 5 lat temu

Nie korzystam z waszego oprogramowania ale jestem zainteresowany wyświetlaniem pogody. Jaka jest cena takiego interaktywnego spotu.

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

Pogoda na telebim

post# 2997 napisano: 5 lat temu

Nie ma ceny bo to gratis dla naszych partnerów. Masz jakiś kłopot aby otrzymać BC? Jesli tak to napisz jaki.

wszystko co nas otacza ma sens, tylko jeszcze nie wiemy jaki - choć z dnia na dzień....

Damianos

student(O)

postów 121

Damianos

Pogoda na telebim

post# 2998 napisano: 5 lat temu

Ile jest w Polsce telebimów ?

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

Pogoda na telebim

post# 3000 napisano: 5 lat temu

Zależy co uważasz za telebim.
Ale szacujemy ,że w Polsce jest ich +- 550-600. Oczywiście co dzień jak w Kairze zmienia się ich liczba ze względu na wyłaczanie i stawianie nowych.

Damianos

student(O)

postów 121

Damianos

Pogoda na telebim

post# 3004 napisano: 5 lat temu

to Ledbordzie niema wszystkich firm które posiadają telebimy?

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

Pogoda na telebim

post# 3006 napisano: 5 lat temu

No nie, tu są Ci , którzy chcą.

Damianos

student(O)

postów 121

Damianos

Pogoda na telebim

post# 3011 napisano: 5 lat temu

dlaczego nie wszyscy chcą tu być?

enix

licealista(R)

postów 93

enix

Pogoda na telebim

post# 3012 napisano: 5 lat temu

Bo to nie Facebook

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

Pogoda na telebim

post# 3013 napisano: 5 lat temu

No nie wiem, jedni nie wiedzą inni nie chcą bo nie. Przecież są różni ludzie, jedni rozsądni inni, nierozsądni niektórzy żli a część dobrzy, są ludzie mili a są i gbury - tak to już jest, kto zwieksza swoje szanse ma lepiej, kto siedzi i nic nie robi i tylko narzeka ma gorzej - takie zycie
Daliśmy już dodatkowo zarobić uzytkownikom ledboard kilkaset tysięcy zł, jednym wpadło kilkaset zł innym kilka tysięcy a i są tacy co zarobili kilkanaście, jak ktoś się od tego broni to jego strata.

enix

licealista(R)

postów 93

enix

Pogoda na telebim

post# 3014 napisano: 5 lat temu

Właśnie - ludzie są różni, ja na ten przykład jestem gburem

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

Pogoda na telebim

post# 3015 napisano: 5 lat temu

No, ale rzeczowym

Damianos

student(O)

postów 121

Damianos

Pogoda na telebim

post# 3017 napisano: 5 lat temu

to ja jestem ten nierozsądny ale jak to zrobić żeby być przy okazji jeszcze tym złym? Hm ma ktoś jakaś propozycje?

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

Pogoda na telebim

post# 3018 napisano: 5 lat temu

Wystarczy nim poprostu być. Jak potrzebujesz przykładu to np: jak biedak prosi cię o drobne - kopnij go, jak dziecko pyta się czy moze przejść na czerwonym - mów "śmiało". Jak cię twoja mama poprosi abyś ją podwiózł do lekarza powiedz - weź se taxi. Możesz również gwałcić, i zabijać - to jest złe. Jeśli chcesz nierozsądek z byciem złym połączyć - może na golasa na miasto i zgwałcić gołębia na rynku?
Więc "ciasteczkowy" kolego, mam nadzieję ,że jeszcze masz coś ciekawego do powiedzenia. Jednak twoja forma pytań, nie wnosi nic do tego tematu.

Damianos

student(O)

postów 121

Damianos

Pogoda na telebim

post# 3019 napisano: 5 lat temu

) masz jaja żeby się tak uzewnętrzniać , praktykujesz ten rodzaj zachowań ?

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

Pogoda na telebim

post# 3020 napisano: 5 lat temu

Jasne, jestem jak otwarta karta, ty widzę jednak jesteś niestały, płynny, niejednostajny, nierówny, niestabilny, chwiejny, urozmaicony. Czy dlatego zmieniasz się z ciasteczka w robala?
Jaki cel Ci przyświeca?

Damianos

student(O)

postów 121

Damianos

Pogoda na telebim

post# 3021 napisano: 5 lat temu

Jestem jaki jestem , a to jest wizerunek mrówki. Mrowka jak każdy wie to bardzo pożyteczne stworzenie.

enix

licealista(R)

postów 93

enix

Pogoda na telebim

post# 3022 napisano: 5 lat temu

A ja jestem jaki nie jestem

Damianos

student(O)

postów 121

Damianos

Pogoda na telebim

post# 3023 napisano: 5 lat temu

Fiu fiu to masz problem patrząc co rano w lustro

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

Pogoda na telebim

post# 3024 napisano: 5 lat temu

Mrówko, jesteś bardzo pozyteczna, twoje pra pra dziady, nim ludzie zaczeli mysleć dawno już praktykowali rolnictwo. Jesli masz coś po potomkach to nie powinieneś mieć teraz czasu na rozmyslanie. Pole czeka, owce, krowy na pastwisko, no i kury - znoszą teraz w zł jajka a nawet w Euro!

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

Pogoda na telebim

post# 3028 napisano: 5 lat temu

Abstrahując od powyższej dyskusji, skupię się na temacie. Pogoda a właściwie informator, zmianił nieco na layout'cie. Przygotowane są 2 wersje do wyswietlania : dzień (zielone) i noc ( niebieskie). Przygotowalismy 5 wersji proporcji , takich jak w Boardconnect'cie. 4/3, 16/9, 2/1, 3/1, oraz 3,5/1 - to powinno zadowolić enixa i osoby które za jego namową weszły w ten amerykański standard.
Oto kilka zrzutów:

• 16x9d.jpg (84.6 KB, 0 downloads) 5 lat old
  • 4x3n.jpg (66.6 KB, 0 downloads) 5 lat old

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

Pogoda na telebim

post# 3029 napisano: 5 lat temu

2x1 i 3x1

• 3x1n.jpg (66 KB, 1 downloads) 5 lat old
  • 2x1d.jpg (79.3 KB, 0 downloads) 5 lat old

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

Pogoda na telebim

post# 3030 napisano: 5 lat temu

Problemem jest niestety:
1. Wymagane podłaczenie do internetu ( najlepiej bez ograniczenia transferu)
2. Logo LB
jesli to nie jest zbyt wielkim wymogiem, możesz zgłosić się na adres biuro@ledboard.pl po prośbę o wygenerowanie odpowiedniej rozdzielczości. Jeśli dodatkowo zechcesz zwiększyć mozliwość sprzedaży twojego czasu , zainstaluj Boardconnect'a. Taka chęć również wymaga zgłoszenia/
Dołącz do jedynej w swoim rodzaju sieci na świecie, wielu właścicieli jeden program, który potrafi zaoszczędzić nie tylko kasę ale i czas oraz zwiększa mozliwość zarabiania na ekranie.

Damianos

student(O)

postów 121

Damianos

Pogoda na telebim

post# 3031 napisano: 5 lat temu

Dołącz do jedynej w swoim rodzaju sieci na świecie

fiu fiu niema to jak odrobina samouwielbienia

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

Pogoda na telebim

post# 3032 napisano: 5 lat temu

Czy może masz się czym pochwalić, czy tylko tak nie lubisz jak ludzie pracują dla jakiegoś celu i idei?

Damianos

student(O)

postów 121

Damianos

Pogoda na telebim

post# 3033 napisano: 5 lat temu

??? że co? ! A gdzie w moim zdaniu powyżej jest coś o "nie lubieniu" kogoś bo pracuje ? Ja- w moim zdaniu podziwiam pana pracę i efekty tej pracy.

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

Pogoda na telebim

post# 3034 napisano: 5 lat temu

Widocznie żle odczytałem ironię Więc przepraszam za niezrozumienie. Pozdr

Musisz się zalogować, aby móc pisać.

© Copyright 2014 – Telebimy reklamowe i Ekrany led w Polsce - Ledboard.pl.