Forum - użytkownicy online:
4 Gości

124
Dodaj odpowiedź

jacek528

gimnazjalista(T)

postów 14

jacek528

Producenci spotów reklamowych

post# 2387 napisano: 6 lat temu

Jak w temacie.
Chciałbym zaproponować Wam, abyśmy pochwalili się najciekawszymi pomysłami na spoty (oczywiści ocena nie jest obiektywna, bo nasza).
Zacznę może od tych:

http://www.youtube.com/watch?v=tzADwsGrJA4

http://www.youtube.com/watch?v=X92_aL3K0wQ

Pozdrawiam i zachęcam do pokazania swoich

P.S. Adam ... dziękuje

J&P Future s.c.
Tel. 533-111-444

Bartekkme

gimnazjalista(O)

postów 19

Bartekkme

post# 2097 napisano: 6 lat temu

Witam wszystkich.
Niedługo planuje postawić swój pierwszy telebim i chciałbym się zwrócić z pewnym zapytaniem.
Chciałbym się dowiedzieć kto z obecnych na forum zajmuję się robieniem spotów na telebimy(pomijając giełdę i ogłoszenia) Jeśli przeoczyłem taki temat gdzie różne osoby prezentują swoje spoty przepraszam i proszę o skierowanie mnie tam.
Druga kwestia to taka że nie wiem jak skontaktować się chociażby przez maila z niektórymi użytkownikami tego forum m. in. w tej sprawie. W profilu nie widać np. e-maila. Jeśli coś źle robię proszę o skierowanie na ścieżkę światła
Szukając osoby z którą mógłbym w przyszłości współpracować i która ma pewne doświadczanie w robieniu DOBRYCH reklam proszę o napisanie do mnie e-maila- bartekkme@o2.pl
Z góry dziękuję i zapraszam wszystkich chętnych do małej dyskusji

bannershop

licealista(O)

postów 86

bannershop

post# 2100 napisano: 6 lat temu

aaaaaaaa bum !!!

topolq

Belfer(R)

postów 95

topolq

post# 2102 napisano: 6 lat temu

Witaj kolego - wysłałem do ciebie prywatną korespondencję, nie mniej zajrzyj na ten wątek może Cie zainteresuje.
http://ledboard.pl/forum/topic/kampania-dekoral-produkcja-spotow

Co do kontaktu via e-mail, takie zasady tu obowiązują na tym forum - być może trzeba będzie to zmienić

Pozdrawiam

profesjonalnie ma być !

bannershop

licealista(O)

postów 86

bannershop

post# 2103 napisano: 6 lat temu

dajesz mu link do dyskusji którą kolega już czytał...........chwilowe rozkojarzenie i środek nocy maczał w tym palce:-)

Bartekkme

gimnazjalista(O)

postów 19

Bartekkme

post# 2121 napisano: 6 lat temu

Dziękuję wszystkim za tak szybką odpowiedz, właśnie jestem w trakcie przeglądania wysłanych mi ofert.
Dyskusje już czytałem ale i tak dobrze jak ktoś wyśle link, nic nie szkodzi dodatkowym informacjom nawet jak już przeczytanym

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

post# 2123 napisano: 6 lat temu

Dodam jeszcze od siebie, że wprowadzamy galerię spotów, gdzie będzie można zaprezentować swoje dokonania oraz opowiedzieć o tym jaki cel przyświetlał postprodukcji oraz technikom jakie zostały wykorzystane. Takie produkcje będą mogły być oceniane i będą pozycjonowane na wyższym pułapie te które są dobre i wysokooceniane. Będzie można również podyskutować o takim spocie. Dział ten będzie moderowany więc nie będziemy pokazywać słabych spotów, tylko te najlepsze Proszę jednak nie sądzić ,że będą tam tylko nasze produkcje. Zapraszam zatem wszystkie firmy produkujące spoty oraz freelancerów do nadsyłania propozycji wraz z opisem.

wszystko co nas otacza ma sens, tylko jeszcze nie wiemy jaki - choć z dnia na dzień....

bannershop

licealista(O)

postów 86

bannershop

post# 2124 napisano: 6 lat temu

pojawiło się niepokojące zjawisko ...nazwałem je skner-spot mianowicie firmy zaczynają zamawiać statyczne spoty 5-10-15s które są martwe nic na nich się nie dzieje wiec są tanie w produkcji mało tego niektóre są robione w programach biurowych bądź na jakiś badziewiach co odbija się na jakości....oczywiście mam tu na myśli małe firmy typu salon fryzjerski, hurtownia terefere wiec pytam.... mamy tu do czynienia z "echem" kryzysu czy echem nieprzychylnej prasy i mediów, czy jeszcze czymś innym?

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

post# 2176 napisano: 6 lat temu

Jak sądzę pierwszą powódką do takich spotów jest oszczędność, drugą czytelność - bo jeśli apla statyczna pojawia się np 6-10 s to jest większa szansa na przeczytanie, kolejne sprawy to to co piszesz, część właścicieli myśli ,że jak przestaną "błyszczeć" to dadzą im spokój. Szkoda i mam nadzieję ,że to co piszesz nie stanie się prawdziwym trendem.

bannershop

licealista(O)

postów 86

bannershop

post# 2178 napisano: 6 lat temu

Także mam taką nadzieje....po co używać telebimów jak bilbordów po co stac na głowie jak mozna na nogach?

Bartekkme

gimnazjalista(O)

postów 19

Bartekkme

post# 2249 napisano: 6 lat temu

Kiedy pojawi się ten dział w którym można by obejrzeć najlepsze produkcje?

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

post# 2251 napisano: 6 lat temu

Dział jest ściśle związany ze zmianą layout em strony http://www.ledboard.pl . Ta z kolei z wprowadzeniem oprogramowania. Strona już się "tnie" - za często mówię optymistycznie "NIEBAWEM" więc powiem tak - najpózniej do końca wakacji mam nadzieję :-))
Propozycje mozna już nadsyłać, a i znów mnie opierdzielą ,że pokazuję ale co tam ( może się jeszcze zmienić )

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

post# 2252 napisano: 6 lat temu

Ps. Tylko Galeria będzie na ciemnym tle - lepiej się ogląda .

bannershop

licealista(O)

postów 86

bannershop

post# 2354 napisano: 6 lat temu

dlaczego adminie usunąłeś zaktualizowany link do filmu? ...ten wyżej nie istnieje a edycji postu brak więc spot biedronki niby jest ale go nie ma.

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

post# 2356 napisano: 6 lat temu

nic nie usówałem a edycja jest - zielony kluczyk po prawej ;-0

bannershop

licealista(O)

postów 86

bannershop

post# 2357 napisano: 6 lat temu

adminie nie wiem co jest grane?....ale ja mam zielony kluczyk do edycji w momencie pisania postu i że tak się wyrażę na "tym samym logowaniu" gdy sie wyloguje i ponownie zawitam to zielonego kluczyka brak !!! Poza tym zapodałem drugi link do youtube z aktualnym spotem biedronki ale go "wcieło" ? Więc drogi adminie co sie dzieję?

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

post# 2358 napisano: 6 lat temu

Prawdziwy administrator systemu jest na wakacjach
Ale poważnie, strona "wis"i w tej chwili na wirtualnym serwerze i ma czasem kłopoty, mamy wykupiony serwer na board connecta i tam narazie nie mieszamy z innymi stronami. za kilka dni przeniesiemy tam również ledboarda, który choć rozrośnięty nie wymaga dużej obsługi serwera.
Dodaj zatem jeszcze raz wpis lub napisz co i gdzie wprowadzić jak niemożesz, bo ja na swoim koncie wszystko mogę. Jak coś to zapraszam na skype :ppilas możemy wspólnie popróbować i stwierdzić czy to błąd strony, czy ewentualnie Twój.

bannershop

licealista(O)

postów 86

bannershop

post# 2365 napisano: 6 lat temu

dobrze adminie w sumie nic się nie stało ....zapodam jeszcze raz link do spotu

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

post# 2368 napisano: 6 lat temu

Rozumiem, że klient był uparty

bannershop

licealista(O)

postów 86

bannershop

post# 2369 napisano: 6 lat temu

adminie nie rozumiem co masz na myśli? była tylko 1 poprawka spotu biedronka czyli klient zadowolony i ja też.

Songo

licealista(T)

postów 71

User has not uploaded an avatar

post# 2370 napisano: 6 lat temu

Ja rozumiem co Paweł miał na myśli piszące że klient był uparty. Po obejrzeniu tego spotu wiem że reklamowała się biedronka i nic więcej. Nie wiem co było na poszczególnych animacjach ponieważ zbyt szybko się zmieniały i jest ich zbyt wiele. Jeśli wrzucasz tutaj spoty to pewnie chciałbyś żebyśmy je szczerze ocenili. Dla mnie spot jest nieczytelny, za dużo w nim informacji, nie zostaną one "przyswojone" przez odbiorcę.

topolq

Belfer(R)

postów 95

topolq

post# 2371 napisano: 6 lat temu

czyli KUPA, DUPA i WSTYD ... i po co się tym chwalić (sory koledzy ale nie wyrobiłem języka za zębami). Ta wada mnie wykończy

bannershop

licealista(O)

postów 86

bannershop

post# 2372 napisano: 6 lat temu

dochodzę do wniosku że tylko statyczne czyli "martwe" spoty są czytelne...skoro nic prócz loga biedronki nie "zarejesrtowałeś" w długotrwałej pamieci to może przybliże wizje klienta:
"proszę zaakcentować otwarcie nowego sklepu i jego adres(ok.12s ciągłego wyswietlania), artykuły w promocji szt 4 czyli ok. 3.5s wyswietlania wszystkie te warunki zostały spełnione moze pokusisz sie na zrobienie 15sekundówki z tymi warunkami czy raczej złapiesz za telefon i zaczniesz negocjować ze z tego materiału trzeba zrobic dwa spoty nie jeden. Ja nie dzwonie - ja zarabiam!

bannershop

licealista(O)

postów 86

bannershop

post# 2373 napisano: 6 lat temu

ja się nie chwalę ja prowokuje i przy okazji wyrabiam sobie pozycje w google a ty chyba jesteś sfrustrowany czyżby zastój w zleceniach?

bannershop

licealista(O)

postów 86

bannershop

post# 2374 napisano: 6 lat temu

...........jak zapodam na stół spot o toitoi-ach to wówczas bedzie KUPA, DUPA

ppilas

Belfer(TR)

postów 649

ppilas

post# 2375 napisano: 6 lat temu

Songo masz rację !
Spot jakby przyspieszony - ale kilient zadowolony. Dla mnie masakra , jak bedę miał upierdliwego klienta to się zgłoszę do BS. Jak animacja logotypu może trwać tak krótko. Za żadne skarby nie zapamientałem adresu choć widziałem to 5 razy.
Co mi się podoba to wskazywanie ceny przez biedronkę - to sugestywne, ale w takim tempie nic nie daje.
Sorry

bannershop

licealista(O)

postów 86

bannershop

post# 2376 napisano: 6 lat temu

o matko i córko admin adresu nie pamiętasz ? jest stale widoczny na dole (12s) mam pomysł spot 15s a adres 20s co wy na to?
ps: widziałeś takiego delikwenta co chce kupić za jednym zamachem laptopa, rower, aparat, kuchenkę??? w głowie ma pozostać jedynie mgiełka niskich cen ( I POZOSTAJE !!!)

Songo

licealista(T)

postów 71

User has not uploaded an avatar

post# 2382 napisano: 6 lat temu

Bannershop, niestety kilka razy widziałem Twój spot i "mgiełka niskich cen w głowie" mi nie pozostała... Jeśli klient jest zadowolony to OK. Paweł wrzucił świetny spot, chciałbym mieć kiedyś takie u mnie na ekranie...

bannershop

licealista(O)

postów 86

bannershop

post# 2389 napisano: 6 lat temu

skoda cdn........

bannershop

licealista(O)

postów 86

bannershop

post# 2390 napisano: 6 lat temu

....dałem ciemniejszy pojazd gdyż moim zdaniem był zbyt 1-planowy

12

Musisz się zalogować, aby móc pisać.

© Copyright 2014 – Telebimy reklamowe i Ekrany led w Polsce - Ledboard.pl.