Witaj na LEDBORD

LEDBOARD (KONTAKT) to platforma dystrybucji czasu na NASZYCH telebimach. Projekt powstał po to, aby każdy, kto jest związany z branżą ekranów LED ,a więc z jednej strony domy mediowe, reklamodawcy, z drugiej, właściciele telebimów  mogli skutecznie budować swoją markę, wymieniać się doświadczeniami w zakresie najbardziej dynamicznie rozwijającej  się  reklamy outdoor.

LEDBOARD to także, a może przede wszystkim, projekt, dzięki któremu staniesz się ważnym ogniwem rynku, mającym realny wpływ na jego zasoby i możliwości. Gwarantują to cechy, które wyróżniają NASZĄ PLATFORMĘ spośród innych tego typu przedsięwzięć.

DEMOKRACJA, każdy z NAS ma możliwość wpływu na zawartość i rozwój LEDBOARD poprzez aktywny udział w tym projekcie. Wykorzystywanie zasobów platformy  jest tu standardem.

NOWATORSTWO ROZWIĄZAŃ, NASZ wspólny cel to kompleksowość obsługi wszystkich firm związanych z telebimami. Wspieranie się , edukacja oraz pomoc we wszystkich etapach działalności od pomysłu, do kontroli nad własnym ledboardem. Ten właśnie cel wyznaczony w 2010 roku doczekał się realizacji w w 2012 r w postaci najlepszego oprogramowania do zarządzania telebimem a także  siecią telebimów  -Board Connect. Rok 2014 to wprowadzenie oprogramowania na system Android – jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która od początku do końca zaplanowała i wdraża  innowacje . Już dziś możesz rozwinąć swoją działalność o własną sieć nośników DS ( TV, Tablety, smartfony). Pomyśl ,że inwestując niewiele  możesz stać się liderem na rynku lokalnym w najtańszej sieci DS.

ELASTYCZNOŚĆ OFERTY , dzięki narzędziom giełdowym , domy mediowe będą posiadały  dostęp do szerokiego wachlarza ofert, co w znacznym stopniu zwiększy prawdopodobieństwo wyboru jednego, kilku, a być może nawet wszystkich NASZYCH nośników, zamiast reklamy w gazecie, lokalnym radiu czy portalu internetowym.

SKUTECZNOŚĆ DZIAŁAŃ , NASZA platforma, jako jedyna umożliwia każdemu dystrybucję czasu na wszystkich ekranach zgromadzonych na LEDBOARD. Dzięki temu zyskuje każdy, a w największym stopniu ten, kto pracuje nad sprzedażą na skalę większą niż lokalna.

DYNAMIKA ROZWOJU , Platforma LEDBOARD stała się największym projektem tego typu w Polsce. Wszystko dlatego, że to MY jej użytkownicy sami  ją tworzymy. Dzięki temu, że każdy z NAS jest profesjonalistą w  swojej dziedzinie, LEDBOARD jest prawdziwym kompendium wiedzy  dla tych, którzy  do NAS dołączają. Ponadto aktywny udział w życiu społeczności LEDBOARD wiąże się z wymiernymi korzyściami, pozwala na rozwój, który nie jest blokowany przez nas samych.

OBSERWACJA I WPŁYW NA OTOCZENIE , poprzez szereg działań , od uczestnictwa w stowarzyszeniach z zakresu Digital Sinage , po współpracę z innymi sieciami oraz firmami badającymi rynek, staramy się korzystnie wpływać na zachowania reklamodawców oraz budować pozytywny wizerunek na szerokim rynku reklamy DOOH. Ze względu na rozdrobnienie właścicieli telebimów, to działanie wydaje się najtrudniejsze. Dzięki LEDBOARD ta sytuacja  się zmienia!
Jeżeli chcesz wziąć udział w największym tego typu projekcie w kraju, nie zastanawiaj się zbyt długo. Bez żadnych zobowiązań dodaj swój profil wraz z ekranami!  Możesz też zdecydować się na więcej. Twórz, dziel się wiedzą i zarabiaj! I pamiętaj, na każdym etapie możesz się wycofać , ale  Twoje możliwości będą wówczas ograniczone.

 
© Copyright 2017 – Telebimy reklamowe i Ekrany led w Polsce - Ledboard.pl.