Z dnia: 10 sie 2011 spacer 14 Komentarzy spacer Popularność: 3%

Największe Rajdowe Show w Wielkopolsce
&
Wybory Miss WRC Pleszew
Wzorem kolejnego udanego „2 Rajdu Pleszewskiego”, uznanego w całej Polsce za jeden z najlepszych rajdów ligi amatorskiej, grupa WRC Pleszew pragnie nadal angażować się w promocję rajdów samochodowych i podobnie jak w roku ubiegłym we współpracy z Władzami Miasta i Gminy organizuje w dniach 10-11 września „ 3 Rajd Pleszewski ”.
Celem imprezy jest organizacja rajdu KJS oprawą przypominający rajd Mistrzostw Polski, przybliżenie szerszej widowni elitarnego sportu jakim są rajdy samochodowe oraz zorganizowanie nietuzinkowego widowiska sportowego.
Rajd będzie miał charakter Konkursowej Jazdy Samochodowej i skierowany zostanie do wszystkich osób rozpoczynających przygodę z naszą ukochaną dyscypliną sportu.
Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji rajdu będą zawodnicy na co dzień ścigający się na trasach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Europy. Dodatkowo swoją obecnością zaszczycą nas również czołowi zawodnicy z różnych dyscyplin sportu motorowego. Kolejny raz w Pleszewie zagości najbardziej doświadczony i ceniony pilot rajdowy w naszym kraju Maciej Wisławski. Aby urozmaicić tegoroczną edycję imprezy oraz udowodnić, że szybkie samochody oraz piękne kobiety nieodzownie idą razem w parze w centrum miasta zorganizowane zostaną wybory Miss WRC Pleszew.

Rok temu gościliśmy u nas w mieście najbardziej doświadczony duet środowiska rajdowego, Krzysztofa Hołowczyca i Macieja Wisławskiego. Impreza zgromadziła kilka tysięcy widzów i podczas gali sportu została wyróżniona mianem NAJLEPSZEGO WYDARZENIA SPORTOWEGO minionego roku.

Zapraszamy na Imprezę wszystkich, którzy cenią sobie adrenalinę, dobą zabawę i piękne kobiety.

Więcej szczegółów na www.wrc-pleszew.eu
 
© Copyright 2017 – Telebimy reklamowe i Ekrany led w Polsce - Ledboard.pl.