Z dnia: 16 kwi 2010 spacer 4 Komentarzy spacer Popularność: 3%

Od dzisiejszego dnia uruchamiamy moduł giełdy i chcielibyśmy powiedzieć kilka słów o mechanizmach i funkcjonalnościach tam zawartych. Cała giełda składa się z kilku modułów z których najważniejsze to Nośniki, Reklamy, Ogłoszenia, oraz Trendy cenowe.
Jako kreator , uznaliśmy za słuszne, możliwość tworzenia ofert pakietowych – mechanizm wystawiania kilku telebimów w jednej ofercie. Możliwe jest to jednak wyłącznie przez osoby uprawnione do reprezentacji kilku nośników, które ma dodane w swoim koncie użytkownika.
Warto przy tym zaznaczyć ,że oferty na „GIEŁDZIE” mogą trafić nie tylko do lokalnych czy regionalnych reklamodawców, do których są dedykowane, ale również do większych Domów Mediowych. Oferta sieciowa dedykowana wyłącznie dla Domów Mediowych, oraz działów marketingu dużych firm jest w trakcie przygotowań. Ze względu na stopień skomplikowania, nie jest możliwe przedstawienie jej w chwili obecnej.
Warto wspomnieć o innych funkcjach ogłoszeniowych dla reklamodawców – czyli osób zlecających reklamę – również nas samych! Osoba poszukująca telebimów do konkretnej kampanii, może dodać takie ogłoszenie, określając maksymalny budżet, zakres, wymiary,jakość nośników oraz inne parametry. Osoby zainteresowane udziałem w takiej kampanii będą mogły się do niej zgłosić. Mechanizm zgłaszania się właścicieli ekranów do danej kampanii w dłuższym czasie pokaże, na jakie ceny można liczyć przy większych kampaniach ,oraz faktyczną kondycje naszej branży.
Trendy cenowe to kolejny moduł, obliczający średnią cenę za metr kwadratowy różnych kampanii w zależności od grup wielkościowych. Notowania będą odbywać się w sposób zautomatyzowany biorąc pod uwagę ceny zawarte w mapie. Pozwolą one na rozsądne potraktowanie zamiarów inwestycyjnych przyszłych właścicieli co w dłuższym okresie czasu powinno przyczynić się do wyłonienia dominującej grupy rozmiarowej. Zaletą tego modułu jest również możliwość konstruowania rozsądnych cenników przez naszych przyszłych kolegów.
Ogłoszenia to nie tylko promocje,czas reklamowy oraz zlecenia emisji- swój kąt znajdą tu wszyscy związani z branżą telebimów. Architekt, konstruktor, importer ekranów, finansujący, ubezpieczyciel,serwis, grafik będą mogli opublikować własne ogłoszenie.
Mam nadzieję, że uznacie Państwo „Giełdę” za wartościowy moduł dla prowadzenia własnych interesów, oraz że przyczyni się on do wzrostu sprzedaży waszych usług i produktów. Prosimy o wyrozumiałość i wartościowe sugestie, pozwalające na lepsze dostosowanie przemyślanych już rozwiązań.

Do odwołania dodanie ogłoszenia jest bezpłatne.

Ledboard
ppilas

 
 
© Copyright 2017 – Telebimy reklamowe i Ekrany led w Polsce - Ledboard.pl.