SPRZEDAM TELEBIM W NAJLEPSZEJ LOKALIZACJI W TORUNIU

Sprzedam telebim 21m2 (7:3) w najlepszej lokalizacji Torunia. Telebim posiada wszelkie zgody i pozwolenia na użytkowanie i zajmowanie pasa drogowego.

Telebim znajduje się w Toruniu przy Pl. Armii Krajowej. W/w Plac usytuowany jest w lewobrzeżnej części Torunia przy wjeździe na most drogowy z kierunku Bydgoszczy, Poznania i Łodzi. Przez Pl. Armii Krajowej przebiegają drogi krajowe nr 1 i 15 oraz wszystkie linie komunikacji miejskiej łączące Śródmieście z dzielnicami miasta położonymi na lewym brzegu Wisły t.j: Podgórzem, Rudakiem, Stawkami, Czerniewicami oraz Dworcem Głównym PKP. Od godz. 6:00 do 23:00 w każdym z kierunków przejeżdża w ciągu jednej godziny od 1000 do 1400 pojazdów, co w czasie 17 godzin pracy telebimu daje wynik ok. 43 tys. pojazdów i ok. 95 tys. osób.

Plac Armii Krajowej jest jedynym w Toruniu miejscem o tak dużej ilości przemieszczających się pojazdów i osób.

Dodatkowym atutem podnoszącym atrakcyjność lokalizacji ekranu w tym miejscu jest to, że most drogowy jest naturalną przeszkodą dla płynnego przebiegu ruchu samochodów przez co w otoczeniu ekranu tworzą się gigantyczne korki dające możliwość długiego kontaktu odbiorcy z ekranem. Ponadto telebim z powodzeniem może być oglądany przez pasażerów pociągów startujących z dworca PKP Toruń Główny w kierunku Bydgoszczy i Poznania.

Kontakt: +48 604 507 163

profil:TurkusLed

Liczba wyświetleń: 981
 
© Copyright 2017 – Telebimy reklamowe i Ekrany led w Polsce - Ledboard.pl.