TELEBIM CIESZYN Z LOKALIZACJĄ LUB BEZ

Szanowni Państwo!

Mamy do zaoferowania telebim reklamowy o powierzchni 11,06 m2 znajdujący się w Cieszynie, przy głównym rondzie w mieście, u zbiegu ulic: Katowicka, Stawowa, Liburnia, Kolejowa. Łączy się tu ruch z kierunków: Katowice, Jastrzębie Zdrój, Bielsko-Biała oraz miast czeskich powodując stałe korki. Stanowiąc najnowocześniejszy i najlepiej umiejscowiony nośnik reklamowy na Ziemi Cieszyńskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie ronda znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, takie jak: Castorama, Kaufland, Eurospar, Biedronka, Żabka, Media Expert, Merkury Market oraz targowisko miejskie licznie odwiedzane przez lokalną społeczność oraz gości z Czech. W odległości 200m znajduje się również Starostwo Powiatowe. Przy samym rondzie znajdują się przystanki autobusowe, z których odjeżdżają autobusy w kierunku cieszyńskich osiedli: Liburnia, Piastowskie, Bobrek.

Telebim funkcjonuje od 2008 roku i od tego czasu nieprzerwanie jest wykorzystywany do celów reklamowych. Oferta sprzedaży obejmuje:
• urządzenie

• komputer

• oprogramowanie wykorzystywane do sterowania ekranem.

• stronę internetową: www.reklama-cieszyn.pl

• bazę klientów

• dostęp do kamery on-line

Istnieje możliwość zakupu ekranu wraz z miejscem (atrakcyjne warunki dzierżawy ; cesja umowy z dostawcą energii – Tauron) lub samego urządzenia. Ekran może być wykorzystywany do zarobkowej działalności reklamowej (sprzedaż czasu emisyjnego) lub jako nośnik do autopromocji firmy lub urzędu.

Sprzedaż możliwa tylko po uprzednim oglądnięciu ekranu.

Film prezentujący pracę ekranu: http://www.youtube.com/watch?v=3ocQseQENnU

Wystawiamy fakturę VAT.

Cena to 40 000 zł netto.

Kontakt telefoniczny pod numerem: 782-000-111

profil:Xavery

Liczba wyświetleń: 1 092
 
© Copyright 2017 – Telebimy reklamowe i Ekrany led w Polsce - Ledboard.pl.