KR.JADWIGI/KRZYWA

NOWY TARG

woj. Małopolskie

dodaj do wyceny
Telebim KR.JADWIGI/KRZYWA,NOWY TARG
User has not uploaded an avatar

7m2

offline

operator:rafals

plamka/pitch:20mm

rozdzielczość:384*192

prop. ekranu:16:9

godziny emisji:6-23

widownia: tys./dzień

statystyki:NIE

cena miesięcznej emisji od:Zapytaj

Nasz system reklamowy, to telebim ulokowany na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi i Krzywej oraz sześć ekranów LED wewnątrz nowotarskiej galerii Buy & Fly, które to posiadają jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji, jeżeli chodzi o prestiż.
Telebim ustawiony jest w wyjątkowo ruchliwym miejscu, przy korkującym się skrzyżowaniu, dokładnie na przeciwko trasy, przez którą przemieszczają się piesi jak i zmotoryzowani. To wszystko sprawia, że codziennie jest z uwagą śledzony przez kilka, a w dni targowe – nawet kilkanaście tysięcy osób, którzy zwrócą uwagę na reklamę Twojej firmy.
Aby wzbogacić naszą ofertę, dzięki której reklama stanie się bardziej skuteczna posiadamy wewnątrz galerii nowotarskiej Buy&Fly z kolei 47” ekrany, które są rozmieszczone nieprzypadkowo – ulokowaliśmy je wszędzie tam, gdzie ludzie spędzają więcej czasu. Ma to pomóc wychwycić klienta o odpowiednim profilu, który na oglądaniu spotów spędzi maksimum czasu.
Dzięki naszemu systemowi Twoja reklama stanie się skuteczna i w szybkim tempie zwiększy sprzedaż Twojej Firmy!!! Zapytaj przemieszczających się w tej okolicy osób – czy ktoś nie zwróci uwagi na ten telebim, czy ktoś nie zwróci uwagi na ekrany wewnątrz budynku? – Gwarantujemy Ci, że nie będzie takiej osoby !!! Dlatego skuteczność naszych nośników reklamowych jest wielokrotnie większa od tradycyjnych reklam

Panorama telebimu

Inne telebimy w tym samym miecie:

Telebim KR.JADWIGI/KRZYWA,NOWY TARG

Nowy Targ

woj. malopolskie
Info cena Zapytaj
20m2 Sieć pitch: 2mm  1280 960px
galeria handlowa Bay&Fly (galeria nowotarska)
 
Telebim Centrum_lokalizacja mobilna,Nowy Targ

Nowy Targ

woj. malopolskie
Info cena Zapytaj
6m2 Sieć pitch: 12mm  448x320px
Centrum_lokalizacja mobilna
 
 
© Copyright 2017 – Telebimy reklamowe i Ekrany led w Polsce - Ledboard.pl.
 
 
długość:
Symulacja
0
kalkulacja:
0,-