Z dnia: 8 mar 2010 spacer 17 Komentarzy spacer Popularność: 3%

Prowadzimy dość intensywne konsultacje z uczestnikami rynku reklamy Outdoorowej po stronie 5 największych w Polsce emitentów reklamy.  Z wielu wizyt i dyskusji wyłania się dość czytelny obraz zarówno potrzeb Mediaplanerów jak i ich preferencji obsługowych wewnątrz portalu LEDboard. Nieco nieoczekiwanie jedną z istotniejszych funkcji, które nam polecono jest możliwość precyzyjnego obejrzenia otoczenia telebimu i wskazania na nim istotnego z punktu widzenia reklamodawcy rozmieszczenia infrastruktury miejskiej zarówno handlowej jak i każdej innej.

W myśl przyświecającej nam ideii, że portal musi przede wszystkim służyć jego użytkownikom postanowiliśmy uruchomić opcję PANORAMY 360 stopni.

W szczegółach każdego z telebimów pojawiła się nowa ikona jako dodatkowe zdjęcie. Po kliknięciu na niej otworzy się okno podglądu panoramy. W chwili obecnej jest to przykładowe przekazane nam przez producenta oprogramowanie, które jedynie ma za zadanie wyjaśnić poglądowo zasadę funkcjonowania.

Polecamy wszystkim użytkownikom zamówienie takiej panoramy. Koszty będą uzgadniane każdorazowo zależnie od ilości złożonych zamówień z danego regionu.  Oczywiście zamówiony materiał będzie waszą własnością i może być poza portalem LEDboard dowolnie dystrybuowany i osadzany na innych portalach. Gorąco polecamy tą formę prezentacji telebimu, ponieważ nie pokazuje samego ekranu a to, co jest najistotniejsze przy sprzedaży czasu reklamowego – JEGO OTOCZENIE.  Kontakt w sprawie zamówień do koordynatora. Najszybciej dostępny kontakt poprzez SKYPE na stronie kontakt lub po prostu dodanie komentarza do artykułu.

 
© Copyright 2017 – Telebimy reklamowe i Ekrany led w Polsce - Ledboard.pl.