Z dnia: 7 mar 2012 spacer 26 Komentarzy spacer Popularność: 3%
Specjalnie dla użytkowników systemu BoardConnect, wprowadzamy to na co wszyscy czekali od dawna – neutralny kontent informacyjny “Pogoda”. Oprogramowany swf wyświetlany na stronie www, aktualizuje się bez naszego udziału i dynamicznie zmienia zawartość w zależności od najnowszych danych pogodowych. Oprócz danych pogodowych emitowane są najnowsze informacje, podawana jest aktualna data, godzina, imieniny. Szata graficzna została tak dobrana aby wyświetlała się na wszystkich telebimach w sposób czytelny nie obciążający w znaczny sposób łącza energetycznego. Nawet przy bardzo przyciemnionych ekranach czytelność nie powinna być zakłócona.

Pomyślmy w jaki sposób uatrakcyjnimy nasze nośniki:

Chcesz wiedzieć co Cię dzisiaj czeka? -spójrz na telebim

Nie wiesz w co się ubrać? -spójrz na telebim

Nie wiesz czyje dzisiaj imieniny i komu złożyć życzenia lub zastanawiasz się u kogo wylądujesz na imprezie? -spójrz na telebim

Podświadome działanie przyzwyczai nie tylko odbiorców reklamy, ale również reklamodawców do automatycznego oglądania treści na nośnikach w oczekiwaniu na informacje. To jak sądze może wpływać na jego zachowanie dotyczące wyboru mediów do planowanych kampanii.

Zapraszam zatem do zgłoszeń. Dla każdego nośnika wygenerujemy odpowiedniego swfa, aby wyświetlał się w odpowiedniej proporcji.

Osoby zainteresowane oprogramowaniem do zarządzania telebimem “BC”, również proszone są o kontakt.

 
© Copyright 2017 – Telebimy reklamowe i Ekrany led w Polsce - Ledboard.pl.